top of page

TPL-service

Номер замовлення таксі 073-800-89-89

UA | RU

Клас авто

Клас авто таксі Київ 

Замовляючи таксі Києва "TPL", Ви можете вибрати клас авто, підходящої а може і необхідний для комфортного переміщення по місту і за його межі. На сьогоднішній день існують такі класи авто:

 

 

Таксі економ класу

Замовлення таксі економ класу - це максимально дешевий сегмент сфери таксі, в якому працюють бюджетні авто. Незважаючи на економ клас авто, компанія таксі "TPL"стежить за справністю, чистотою автомобілів і якістю обслуговування. Викликаючи таксі економ класу, будьте впевнені, приїде нормальний автомобіль таксі з низькою ціною проїзду в місті Києві.

 

 

Таксі стандарт класу

 

Таксі стандарт клас - це баланс комфорту і ціни проїзду по місту. У стандарт класі, авто більш комфортні і сучасні. Замовляючи таксі стандарт класу, пошук авто набагато швидше, ніж пошук авто будь-якого іншого класу, так як це основна маса автопарку таксі Києва "TPL".

 

 

Таксі бізнес класу

 

Замовляючи таксі бізнес класу, Ви отримуєте автомобіль підвищеного комфорту з просторим салоном, більшість з них обладнані шкіряними сидіннями і сучасним оснащенням, преміальною акустикою, двох або трьох зонним клімат контролем.

 

Таксі мікроавтобус

Замовлення таксі класу мікроавтобус призначений для компаній до восьми осіб, щоб переміщатися з комфортом в одному автомобілі таксі в Києві, не викликаючи кілька стандартних авто. Як правило, мікроавтобуси таксі до восьми місць, але є і виключення, за попередніми замовленнями підберемо мікроавтобус таксі з посадкою до вісімнадцяти осіб.

 

Таксі універсал

 

Таксі класу універсал - це авто зі збільшеним багажним відділенням, призначеного для пасажирів з великою кількістю багажу. Даний клас авто користується популярністю для поїздок на таксі на залізничний вокзал, авто вокзал, аеропорт або при необхідності перевезти щось габаритне, що не поміщається в багажник стандартного автомобіля таксі.

 

Якщо Ви хочете замовити таксі економ або стандарт класу, до Вас також може приїхати машина таксі більш високого класу, авто класу універсал або мікроавтобус.

bottom of page